حدیث روز
امام علی (ع) می فرماید : هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬ خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

سه شنبه, ۲۶ تیر , ۱۴۰۳ 10 محرم 1446 Tuesday, 16 July , 2024 ساعت تعداد کل نوشته ها : 248 تعداد نوشته های امروز : 0 تعداد اعضا : 4 تعداد دیدگاهها : 5×
آیین تکریم و معارفه بخشدار جوادآباد ورامین برگزار شد
30 مرداد 1401 - 10:04
شناسه : 1007
2
معارفه بخشدار جوادآباد مراسم آیین تکریم و معارفه بخشدار جوادآباد ورامین باحضور مسؤولین شهرستانی در سالن اجتماعات اداره آموزش و پرورش این بخش برگزار شد.
پ
پ

به گزارش پایگاه خبری دشت ورامین، حجت الاسلام حسین رضاپور امام جمعه بخش جوادآباد عصر امروز در مراسم تکریم و معارفه بخشدار جوادآباد ورامین، اظهار کرد: انتظار مردم خدمت جهادی است، مشکلات زیادی در دولت قبل برجای مانده است که امروز جای کار بسیاری دارد تا عقب ماندگی ها جبران شود.وی گفت: امروز کشور نیازمند کار جهادی و انقلابی است و کار جهادی امروز با کار جهادی اول انقلاب بسیار متفاوت و سخت تر شده است.

حجت الاسلام رضاپور افزود: مردم انتظار دارند در عین رعایت قانون، کار جهادی و شبانه روزی انجام و مشکلات مرتفع شود.

وی عنون کرد: بخش جواد آباد بزرگترین بخش از استان تهران محسوب‌ می‌شود و ظرفیت های مهم و عظیمی در این بخش وجود دارد، مردم این بخش شایسته خدمت رسانی بهتر هستند و انتظار دارند یک توجه ویژه ای به این بخش شود.یک مسؤول در نظام مقدس جمهوری اسلامی باید سعه صدر داشته باشدحسین نوش آبادی نماینده مردم شهرستانهای ورامین، پیشوا و قرچک در مجلس شورای اسلامی در ادامه این مراسم گفت: یک مسؤول در نظام مقدس جمهوری اسلامی باید سعه صدر داشته باشد و انتقاد پذیر باشد و بتواند از عهده مسؤولیت ها به درستی بر بیاید و در کارها صبر و شکیبایی داشته باشد تا در ادامه خدمت رسانی به مردم دچار یاس و ناامیدی نشود‌.

وی خاطرنشان کرد: مدیریت جهادی و انقلابی یعنی تعارض منافع شخصی را کنار بگذاریم و برای خدمت به مردم تلاش و گام برداریم.

نماینده مردم شهرستانهای ورامین، پیشوا و قرچک در مجلس شورای اسلامی بیان کرد: امروز در کشوری زندگی می‌کنیم که موقعیت های سیاسی مختلفی برای افراد به وجود می‌آید که اگر بتوانیم در آن مدتی که پستی را عهده دار بودیم به درستی به مردم خدمت کنیم باعث اعتماد مردم به نظام و انقلاب می‌شود.

نوش آبادی گفت: بخشداری که مسؤولیتی را می‌پذیرد باید به همه حوزه ها اشراف داشته باشد و توجه کند و باید ادارات با بخشداری هماهنگ باشند تا به‌عنوان نماینده دولت حکمرانی به درستی انجام شود.

بخش جوادآباد با توجه به کمبودها نیازمند سرانه است

حسن خدادادی بخشدار سابق جوادآباد در ادامه این آیین اظهار کرد: بخش جوادآباد بزرگترین بخش استان تهران است و ۵۰ درصد مایحتاج استان از بخش جوادآباد تامین و تولید و به شهرستان های استان صادر می‌شود.وی گفت: بحث شهرک گلخانه ای بخش جواد آباد در فاز تکمیل شدن قرار دارد که در حوزه زیرساختی نیاز به حمایت دارد و پیگیری های خوبی هم انجام شده است.

بخشدار سابق جوادآباد افزود: این بخش بالغ بر ۳۰ هزار نفر جمعیت دارد و نیاز است توجه ویژه ای در حوزه های مختلف این بخش شود‌.خدادادی بیان کرد: سرانه بخش جوادآباد کم است و نیاز است سرانه این شهرستان باتوجه به اتباع بخش افزایش یابد.

وی افزود: در بخش جوادآباد، امام جمعه محترم این بخش تمام بخش را یک نفره در انتخابات بصیرت افزایی کرد و جا دارد از مسؤولین هییت نظارت شهرستان در این راستا تشکر وقدردانی کنیم و در روز برگزاری انتخابات نيروی انتظامی بحث تامین امنیت انتخابات را عهده دار بودند که جای قدردانی دارد.

بخشدار سابق جوادآباد گفت: حدود ۸ میلیارد برای نصب نیوجرسی های محور منتهی شده به جاده آبباریک انجام گرفت و خدا را شکر از ابتدای سال تاکنون هیچ حادثه فوتی و مصدومیت در این جاده نداشتیم.

خدادادی گفت: اداره راهداری به کمک استاندار و همراهی نماینده مردم، اعتبارات زیادی را در مسیر دسترسی به این بخش اختصاص دادند و در بحث جاده چرمشهر ۲۵۰ میلیارد جذب شد.

وی عنوان کرد: این نوید را به مردم جوادآباد می‌دهیم که ۵۰ میلیارد اعتبار برای جاده جوادآباد به حصارک در نظر گرفته شده که کار عملیاتی آن پس از انتخاب پیمانکار به زودی شروع خواهد شد.

تعهد ما کار جهادی و شبانه روزی و تعطیل ناپذیر است

مجید درویشی فرماندار ویژه ورامین در ادامه این مراسم، اظهار کرد: یکی از اهداف والای انقلاب اسلامی و نظام جمهوری اسلامی تمدن سازی است که به یک ابزار و مقدماتی نیاز دارد و مقام معظم رهبری در بیانیه گام دوم این مهم را طراحی و در اختیار همه ما قرار دادند.

وی گفت: مقام معظم رهبری بار ۴۰ ساله دوم گام انقلاب اسلامی را به تاسی از ریش سفیدان و همه خدمت گذاران به نظام مقدس جمهوری اسلامی در گام دوم انقلاب خطاب به جوانان دارد و این یعنی آنچه می‌خواهد انجام شود باید توسط جوانان انجام گیرد و آنچه که ما امروز باید دنبال کنیم کار شبانه روزی بدون وقفه است و باید جوانان این مرز و بوم پای کار بیایند تا به آن سر منزل مقصود برسند.

فرماندار ورامین افزود: در دولت سیزدهم تمام تلاش مان این بوده که با کمک مردم بتوانیم موانع را از سر راه برداریم، غالب کارهای که در بخش جوادآباد بود با یک عزم همگانی و پشتوانه مردم خیلی از موضوعات به ثمر نشسته و در آینده نزدیک هم شاهد توسعه و رشد این بخش خواهیم بود.

درویشی بیان کرد: آنچه که همه مسؤولین شهرستان باهم عهد و پیمان بستند تا پای کار این نظام و انقلاب بمانند و باشند، این بوده که برای ارتقای جایگاه شهرستان ورامین در وهله اول و در وهله دوم برخورداری مناطق کم برخورار شهرستان شب و روز نداشته باشند.

وی افزود: بیشترین بازدیدهای میدانی و پروژه های هفته دولت سهم جوادآباد و همچنین بیشترین مصوبات سفر رییس جمهور نیز سهم جواد آباد است که این مهم با هم افزایی مسؤولین شهرستان انجام شده است.

فرماندار ویژه ورامین گفت: یکی از مهم ترین مصوباتی که در سفر رئیس جمهور بدنبال آن بودیم و در ارتقا سطح جوادآباد می‌تواند موثر باشد الحاق ۳۳۰ هکتار به شهرک صنعتی سالاریه بود که این مقدمه ای بر ایجاد منطقه ویژه اقتصادی ورامین است و این می‌تواند یک اتفاق بزرگی باشد.

درویشی خاطر‌نشان کرد: سه سردخانه بزرگ باتوجه به بالابودن حجم زیاد توليدات کشاورزی در بخش جوادآباد ایجاد خواهد شد.

وی تصریح کرد: همه مؤظف و مکلف هستیم در راستای خدمت رسانی به مردم گام برداریم، طی دو سال آینده به قول و مدد الهی بخش جوادآباد به‌‌عنوان یکی از بخش های برخوردار استان تهران تبدبل خواهد شد.

فرماندار ورامین گفت: امروز در سطح ملی بدنبال حقابه تالاب بند علیخان هستیم و در چند وقت آینده این مهم حل خواها شد، این اتفاقات با حمایت های مردم و همدلی مسؤولین انجام شده و پس از این هم ادامه خواهد داشت.

درویشی عنوان کرد: آقای مرادی یکی از نیروهای جوان و بیشترین سبقه فعالیت ایشان در حوزه فرهنگی بوده است و انسانی است که با کار جهادی عجین است و خوب بلد است نقاط قوت را به نقطه بلندتری سوق دهد.

وی افزود: بخش جوادآباد بخش مهمی است و برای ما اولویت دارد و برخوردار کردن روستاهای فراوان جزو اولویت های ما بوده و است و همچنین پیگیر مطالبات مردم بودن از دیگر اولویت های ما است.

فرماندار ویژه ورامین گفت: تعهد ما کار جهادی و شبانه روزی و تعطیل ناپذیر است که امیدواریم ایشان به خوبی از این مسؤولیت بر بیایند و آرزوی موفقیت برای ایشان داریم.

ارتباط مستعمر و مستقیم را سر لوحه کار خود می‌دانم

مصطفی مرادی بخشدار بخش جوادآباد ورامین در آیین تکریم و معارفه بخشدار جوادآباد گفت: همانطور که اشاره شد این بخش دارای ظرفیت های زیادی است و امیدواریم با یک همدلی و هم افرایی بتوانیم در راستای توسعه و پیشرفت این بخش گام برداریم و روز به روز شاهد شکوفا شدن این بخش باشیم.

وی افزود: ارتباط مستعمر و مستقیم را سرلوحه کار خود می‌دانم و تمام تلاشم را جهادی گونه بکار خواهم گرفت تا در راستای خدمت به مردم گام بردارم.

در این آیین که باحضور مسؤولین برگزار شد، حسن خدادادی تکریم و مصطفی مرادی با حکم استاندار تهران به‌عنوان بخشدار جوادآباد معارفه شد.

انتهاي پیام/

ثبت دیدگاه

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.